Окупанти з терористичної ПВК “Вагнер”, ймовірно, захопили будівлю адміністрації Бахмута, російські сили просуваються до центру міста. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни. Експерти інституту підтвердили дані російських джерел про те, що сили ПВК “Вагнер” зуміли захопити адмінбудівлю міськради…
Этот день очень хорош для окончания любого дела, любого предприятия, которое будет не только
результативным, но и принесет с собой почет и славу, популярность и благополучие.