Черкащанин нарубав дерев на понад 100 тисяч, йому присудили 850 грн штрафу
27 апреля, 21:43
Мешканцю Черкаської області, який нарубав дерев на комунальній землі на понад 100 тисяч, присудили 850 гривень штрафу. Про це йдеться у вироку Жашківського районного суду, пише місцеве видання «18000». За інформацією слідства, черкащанин повністю зрубав вісім дерев верби і завдав збитків Жашківській громаді на 106 178 гривень.…