Музиканти на чолі з диригентом Йосипом Созанським виступили у….
"Симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка дав низку концертів у Німеччині. Музиканти на чолі з диригентом Йосипом Созанським виступили у Франкфурті-на-Майні та Дюссельдорфі... Зібрані під час виступів кошти скерують на допомогу українцям", - повідомила прес-служба ОВА. Зазначають, що оркестр повіз за…