Более 3 тысяч обстрелов в неделю: жители прифронтовых населенных пунктов Запорожской области выезжают
4 июня 2024 – 09:24
Впродовж доби окупанти 446 разів били по Запорізькій області Мешканці вирішують виїжджати з прифронтових територій.
Про це в етері телемарафону «Єдині новини» повідомив голова ЗОДА Іван Федоров. Відео Прифронтові населені пункти – Степногірськ, Оріхів, Гуляйполе та інші – мішені для ворога. За тиждень рашисти завдали понад 3 тисячі ударів. З кожним днем інтенсивність обстрілів зростає. Впродовж доби окупанти 446 разів били по Запорізькій…
В этот день ничего не следует предпринимать или начинать, так как все это пойдет прахом и в
результате принесет лишь потери. Сны почти все исполняются.