рапіристи

Українські шаблістки і рапіристи залишилися без командних медалей на чемпіонаті Європи-2019 з фехтування, що триває в німецькому Дюссельдорфі.Западная информационная корпорация

Миколаївські рапіристи здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях з фехтування в Києві

Сообщение Миколаївські фехтувальники здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях у Києві появились сначала на Корабелов. Корабелов.инфо

Українські рапіристи, чоловіча та жіноча збірні, у столиці Єгипту Каїрі виступили на етапі Кубка світу сезону-18/19.Гал-info

Українські рапіристи, чоловіча та жіноча збірні, у столиці Єгипту Каїрі виступили на етапі Кубка світу сезону-18/19.Западная информационная корпорация

Миколаївські рапіристи здобули 5 нагород на Всеукраїнських змаганнях з фехтування в Києві

пам'яті Заслуженного тренера України Я.Д. Фрондзея на рапірах серед юнаків та дівчат. Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради. У результаті миколаївські рапіристи здобули 5 нагород.  Серед хлопців золоту медаль виборов Даніїл Ткач, срібну - Владислав Китаев. Серед дівчат срібну нагороду здобула Марія Сизарева.Миколаївська правда

Рапіристи Ростислав Герцик і Клод Юнес - у ТОП-6 Євро-2018

місця українські мушкетери спочатку переконливо, 45:26, виграли у білорусів, однак у зустрічі безпосередньо за п’яту позицію підсумкового заліку поступилися німецьким рапіристам — 38:45 — і таким чином посіли шосте місце. А трійку призерів Євро-2018 склали збірні Росії, Італії та Польщі.Галичина спортивная

У четвертий день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) розіграли комплекти нагород у командних турнірах шаблісток і рапіристів. Жіноча збірна України у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Баскатової та Олени Вороніної стала срібним призером європейської першості, повідомляє...1NEWS

У четвертий день чемпіонату Європи з фехтування в Нові-Саді (Сербія) розіграли комплекти нагород у командних турнірах шаблісток і рапіристів, - Укрінформ.Гал-info

У перший день чемпіонату Європи-2018 з фехтування в Нові-Саді (Сербія) відбулися індивідуальні турніри у шаблісток і рапіристів. Западная информационная корпорация

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших рапіристів, який носив статус етап Кубка України.Гал-info

Фехтувальниця з Ужгорода посіла третє місце на етапі Кубка світу

На етапі Кубка світу, що проходить у італійській Пізі Надія Дьолог у індивідуальних змаганнях здобула бронзову медаль у змаганнях рапіристів. Надія виступає у складі збірної України із фехтування на візках. Сьогодні відбувся перший день змагань. Крім бронзи ужгородки представники нашої...Голос Карпат

До Ужгорода приїхали найсильніші рапіристи-юніори України.Ужгород.net.ua

В Ужгороді зібрались найсильніші рапіристи-юніори країни / ВІДЕО

Змагання присвячені памяті заслуженого майстра спорту, відомої закарпатської фехтувальниці Поліни Ковач, повідомив Ужінформ. Голос Карпат

Шестеро львівських фехтувальників змагатимуться на ХХІХ Всесвітній Універсіаді-2017

українській делегації є команда фехтувальників, у складі якої одразу шестеро мушкетерів Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема у чоловічому турнірі рапіристів честь «синьо-жовтого» прапора захищатимуть аспірант нашого вишу, бронзовий призер Чемпіонату світу 2013 року Ростислав Герцик, а також випускники ЛДУФК...Галичина спортивная

Українські рапіристи завершили виступ в особистій першості на чемпіонаті світу з фехтування у Лейпцигу. Жодному з представників збірної України не вдалося вийти...1NEWS

Загалом у зборах в Кострино беруть участь близько 100 шпажистів і рапіристів. Ужгород.net.ua

Майже 300 фехтувальників приїхали на міжнародні змагання в Ужгород

Сергій Горецький. У перший день, 9 травня, у змаганнях взяли участь 156 хлопців та дівчат шпажистів, сьогодні змагаються понад 120 рапіристів з усіх областей України. Також у турнірі беруть участь спортсмени з Польщі та Словаччини. Учасники змагань це кадети, тобто...Unn.com.ua

ФОТОФАКТ. В Ужгороді сьогодні на турнірі з фехтування пам'яті Герея змагалися рапіристи. Закарпаття онлайн

В Ужгороді сьогодні, у другий день XVIIІ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвяченого пам'яті нашого відомого земляка, заслуженого тренера України Василя Герея, змагаються рапіристи. Ужгород.net.ua