поєдинок

відсутності не повідомляється.У програмі ігрового дня у "гірників" передбачена прогулянка. За дві години до гри Шахтар відправиться на стадіон. Початок поєдинку Львова проти Шахтаря 19:30.Раніше, офіційний Instagram-акаунт Шахтаряпожартував зі смерті мами нападника Динамо. Пізніше Шахтар вибачився перед Жерсоном за коментар...Чемпион

Манчестер Сити впервые не выиграл с Зинченко в составе

Англії Містяни в другому турі англійської Прем’єр-ліги зіграли на своєму полі внічию 2:2 з Тоттенгемом. Гравець збірної України відіграв весь поєдинок з лондонським клубом, але результативними діями не відзначився. Після нічиєї з Тоттенгемом була перервана переможна серія Олександра Зінченка в...Politeka

Гравець збірної України з футболу Олександр Зінченко сьогодні, 17 серпня, чудово показав себе в атакувальних діях «Манчестер Сіті» в поєдинку другого туру англійської першості проти «Тоттенхему».Западная информационная корпорация

Нульовою нічиєю завершився сьогодні, 17 серпня, поєдинок четвертого туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги на полі стадіону імені Юрія Гагаріна у Чернігові між місцевою «Десною»...Западная информационная корпорация

Ярмоленко провів перший поєдинок в новому сезоні АПЛ

Лондонський "Вест Хем" Андрія Ярмоленка провів виїзний поєдинок проти "Брайтона" в другому турі Англійської Прем'єр-ліги, повідомляє кореспондент УНН. В середині другого тайму команди обмінялися забитими м'ячами. За "молотобійців"...Unn.com.ua

Фьюри назвал дату и место реванша с Уайлдером

в суперважкій вазі Тайсон Ф’юрі і володар поясу WBC проведуть реванш Британський і американський боксери зустрінуться в ринзі в повторному поєдинку після нічийного результату першого бою, який відбувся 1 грудня 2018 року. Лінійний чемпіон світу Тайсон Ф’юрі в прямому ефірі...Politeka

АТР. Цинцинатті.

Давид Гоффен (АТР №19) стає фіналістом турніру в Цинцинатті (США). У півфіналі він переграє француза Рішара Гаске (АТР №56). Рахунок поєдинку 6:3; 6:4 на користь бельгійця, в активі якого 12 виграних геймів,60 % виграних очок, 3 з 7 використаних брейків,...Ua-football

"Минай" поступився "Оболоні-Бровар" у супердраматичному поєдинку зі "зливою" голів

Анатолія Нурієва з пенальті. І вже у четвертому турі підопічні Василя Кобіна прибули на матч із "Оболонню-Бровар".Команди доволі жваво розпочали поєдинок, і перший гол не змусив себе довго чекати. "Минайці" на шостій хвилині красиво розіграли комбінацію біля штрафного господарів. Спершу...Голос Карпат

завершив атаку гостей голом. У компенсований час "Сельта" все ж скоротила відставання. Яскравий гол забив Лосада й встановив підсумковий результат поєдинку 1:3. "Реал" впевнено переміг і з хорошим настроєм входить у новий сезон. Наступний матч мадридці проведуть проти "Вальядоліда". Ймовірно,...24 канал

2:1 по ходу гри, броварчани не тільки не змогли втримати переможний рахунок, але й взяти бодай одне очко в напруженому поєдинку. “ІРПІНЬ АТО” – “ПОБРАТИМ” (Бровари) _3:2 (1:2) Голи: Животок Роман, Пастух Вадим, Анісімов Віктор – Березовий Валентин, Пода Петро.Погляд

Про це повідомляє ВТУ. Зазначається, що 24-річний українець виступав у парному розряді разом із грузинським тенісистом Георгієм Цівадзе. У фінальному поєдинку Орлов і Цівадзе обіграли Сагдат Айяп (Казахстан)/Васко Младенов (Болгарія). Рахунок 1:6, 6:3, 10:5. Нещодавно повідомлялося, щоВладислав Орлов виграв другий...UATV

Сьогодні, 17 серпня, чернігівська Десна приймала на своєму полі ковалівський Колос в рамках 4-го туру української Прем'єр-ліги. Команди завершили поєдинок без голів 0:0, повідомляє Уніан. У першому таймі найнебезпечніший момент вдалося створити Десні: спочатку удар Артема Фаворова відбив голкіпер, а...Высокий вал (газета)

Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. Рефері - Андрій Коваленко (Полтава). Команди створювали моменти, але жодного не реалізували - «суха» нічия. Поєдинок «Маріуполь» - «Динамо» перенесено на 25 вересня.Голос Украины (газета)

У стартовому складі "містян" знову вийде українець Олександр Зінченко. У новому сезоні це тільки третій офіційний матч "Манчестер Сіті". Перший поєдинок був за Суперкубок Англії, в якому "Сіті" перемогли "Ліверпуль". Після цього команда Зінченка в чемпіонаті розгромила "Вест Хем". Головний...24 канал

Джошуа: Своїми висловлюваннями Руїс риє собі могилу

Британець Ентоні Джошуа (22-1-0, 21 KO) щодо майбутнього поєдинку з чемпіоном світу за версією WBA, WBO, IBF і IBO, мексиканцем Енді Руїсом-молодшим (33-1-0, 22 KO)."Коли я виходжу і ринг...Sportgid

проти "Брайтона". Андрій вперше потрапив у заявку "молотобійців" на матч з 20 жовтня 2018 го, коли він отримав травму в поєдинку проти "Тоттенхема". Ярмоленко у матчі проти "Брайтона" вийшов на заміну в другому таймі. На 77 хвилині український футболіст замінив...24 канал

Головний тренер "Дніпра-1" Дмитро Михайленко на післяматчевій прес-конференції оцінив гру команди в поєдинку 4-го туру чемпіонату України з "Ворсклою" (1:1), інформує прес-служба клубу. — Емоційна гра вийшла, бойова, з однаковими шансами на успіх.Sportgid

Головний тренер "Ворскли" Віталій Косовський на післяматчевій прес-конференції поділився враженнями від гри команди в поєдинку 4-го туру чемпіонату України з "Дніпром-1" (1:1), інформує прес-служба дніпровського клубу. — Як почувається Шехіч? — Треба більше доби, щоб...Sportgid

ЮНА перейшла кордон колишньої республіки і атакувала хорватське місто Вуковар. Після битви за Вуковар минуло вже майже 30 років. 24 канал

Дніпро-1 зіграв із Ворсклою внічию у матчі Прем

забив у ворота своєї колишньої команди на 50-й хвилині. Вже на 54-й хвилині зустрічі Юрій Коломоєць із Ворскли повернув статус поєдинку паритет. Врешті, матч так і завершився внічию 1:1. Після цього матчу у загальному заліку у Ворскли — 4 очки,...Відкритий