Олігархи бояться: Зеленський оцінив роль РНБО в процесі деолігархізації

У Трускавці депутати презентували План реформ на 2021-2023 рр. в області деолігархізації і захисту конкуренції, ринку капіталу, модернізації податкової та бюджетної систем, пенсійної реформи.

Як інформує прес-служба "Слуги народу", президент Володимир Зеленський зазначив роль РНБО в процесі деолігархізації.

"Важливо, що у нас з'явилась РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце", - сказав Зеленський.

Уряд розраховує до 2023 року збільшити ВВП на душу населення - до 4570 $/людину. Обіцяють українцям справедливе оподаткування і прозорий бюджет. Збільшити планують податкові надходження, зменшити відсоток податків по ВВП до 22% (на 3%), і збільшити надходження після реформування митниці на 100 млрд грн на рік.

Також програма нової індустріалізації передбачає:

1. Стимулювання внутрішнього виробництва: в Україн має стати вигідно виробляти.

2. Стимулювання експорту: держава допомагає експортерам виходити на зовнішні ринки.

3. Захист внутрішнього ринку: українські виробники захищені від демпінгового та субсидованого імпорту.

Як повідомлялося, закон про олігархів, прийнятий парламентом тиждень тому, повторно направлять до Венеціанської комісії.

Детальніше про те, як законопроект здатний вплинути на олігархів і справжні мотиви прийняття цього закону читайте в статті Юлії Самаєвої «Закон про олігархів прийнятий. Про що він говорить, а про що замовчує» в ZN.UA.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета