Голосування на виборах і референдумі переведуть в онлайн-формат

Міністерство цифрової трансформації під час з'їзду партії "Слуга народу" в Трускавці презентувало план реформ до 2023 року.

Зокрема, чиновники планують, що через два роки українці зможуть голосувати на референдумі і на виборах за допомогою електронних інструментів.

Крім того, планують завершити запуск 5G, провести інтернет по всій країні, перевести 100% державних послуг онлайн, і збільшити частку IT-сфери до 10% ВВП.

"Україна повинна стати цифровим хабом в Центральній і Східній Європі, а також для всього світу - експортером продуктів для цифрового державного управління. Крім того, обсяг єдиного податку від е-резидентів повинен скласти 3 млн доларів США в рік", - йдеться в презентації.

Віце-прем'єр, міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров анонсував презентацію в листопаді Diia City, яка запрацює в січні.

Раніше Зеленський заявляв про те, що до наступних виборів хоче впровадити систему онлайн-голосування. Детальніше про головну небезпеку цього задуму читайте в матеріалі "Держава в смартфоні": хороша, але далека від реалізації ідея".

 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета