Українського консула направлять до Грузії для надання допомоги Саакашвілі

Міністерство закордонних справ України надасть підтримку екс-президенту Грузії Саакашвілі, оскільки він є громадянином України. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба.

"Саакашвілі - наш громадянин. Ми будемо надавати йому відповідну підтримку. Сьогодні вранці... представник посольства Грузії прибуде до Міністерства закордонних справ України за нашим викликом. З ним все це буде проговорено. Кожного громадянина України ми захищаємо, коли він потрапляє в біду", - сказав Кулеба в коментарі телеканалу "Дом".

Також МЗС звернулося до Грузії з запитом на відвідування громадянина України Саакашвілі українським консулом для надання консульської та правової допомогу.

"2 жовтня в Міністерство закордонних справ було запрошено Тимчасового повіреного Грузії в Україні, старшого радник Сандро Топурію. Дипломат повідомив про обставини затримання в Грузії громадянина України Саакашвілі, інкримінованих йому статтях грузинського Кримінального кодексу", - сказав прес-секретар МЗС Олег Ніколенко в суботу, 2 жовтня.

Спікер підкреслив, що в МЗС підтвердили принципову позицію України щодо невтручання у внутрішні справи Грузії.

"Українська сторона наголосила на необхідності повного дотримання законних прав Саакашвілі, звернулася із запитом на його відвідування Української консулом для надання консульської та правової допомоги. У МЗС підтвердили принципову позицію України щодо невтручання у внутрішні справи Грузії", - додав він.

Вибори в Грузії: опубліковані дані екзит-полів

Нагадаємо, напередодні місцевих виборів в Грузії екс-президент Міхаель Саакашвілі повернувся в країну, яку залишив в 2013 році. Після прибуття його затримали і помістили в СІЗО.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета