Спікер СН: вже є понад 150 підписів депутатів для відкликання голови Верховної Ради

Станом на 17: 30 під колективною ініціативою про відкликання голови Верховної Ради України вже зібрано понад 150 підписів народних депутатів України.

Про це повідомила спікер партії "Слуга народу" Юлія Палійчук у своєму Telegram-каналі.

Підписи почали збирати сьогодні в рамках засідання фракції СН в Трускавці. Самого спікера парламенту до Трускавця не запросили. На вчорашньому ефірі "Свободи слова з Савіком Шустером" він сказав, що запрошує "слуг народу" на засідання фракції в понеділок в стінах парламенту, оскільки не вважає чесним, що питання його перебування на посаді вирішують без нього самого.

Підписні листи до Трускавця повіз глава фракції Давид Арахамія, який і робив запит про їх видачу. Глава фракції також натякнув, що навіть листи з підписами не є гарантією розгляду питання в залі парламенту.

Раніше інформацію про наявність понад 150 підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова підтвердив народний депутат фракції "СН" Олексій Устенко.

Заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук прокоментував своє можливе призначення на посаду спікера у разі відставки Дмитра Разумкова.

Разумкова не запросили на засідання фракції СН в Трускавець: Арахамія назвав причину

20 вересня Разумков і "Слуга народу" розійшлися в думках у питанні формування порядку денного Верховної Ради. Партія влади вимагала розглянути антиолігархічний пакет законопроєктів, а Разумков виступив проти. У підсумку документ прийняли в другому читанні з поправками.

30 вересня Арахамія запросив підписні листи для підписів за розгляд відкликання спікера ВР Разумкова.

Повідомлялося, що у Офісу президента і Разумкова вже давно напружені відносини. Однак через напрямки до Венеціанської комісії законопроєкту про олігархів конфлікт загострився. Конфлікт проявився на погоджувальній раді ВР під час обговорення турборежиму голосування по закону про деолігархізацію.

Сам Разумков назвав останні події, пов'язані зі своєю можливою відставкою, завданням, яку отримали "слуги". Правда, він не назвав людину, яка стала основним ініціатором його звільнення.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета