У Харкові закінчилася реєстрація кандидатів на пост міського голови: список претендентів

Харківська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення про реєстрацію ще 5 кандидатів на пост міського голови.

Кандидати були зареєстровані в суботу, 2 жовтня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Глава міськвиборчкому Олена Матвієнко підтвердила, що в міськтервиборчкомі зареєстрували 5 кандидатів і всі вони — самовисуванці.

Комісія відмовила в реєстрації Іджрану Ягуб огли Абдулаєву, оскільки він подав неповний пакет документів.

"Всього у нас було подано 15 пакетів документів. 13 кандидатів ми зареєстрували. Двом кандидатам відмовили через неповного пакета документів", - резюмувала Матвієнко.

Список кандидатів у мери Харкова:

Костянтин Немічев, лідер харківського осередку "Нацкорпусу";

Михайло Добкін, колишній мер Харкова і колишній народний депутат;

Валерій Говоров з "Опозиційна платформа - За життя";

Володимир Плетньов, депутат міськради Харкова від "Партії Шарія";

Дмитро Маринин, колишній депутат міськради;

Олександр Кондрусик, самовисуванець, психолог за фахом;

Ігор Терехов від "Блок Кернеса - Успішний Харків";

Олександр Скорик від "Європейської солідарності";

Аліна Мустафаєва від "Слуга народу";

Сергій Ряполов, потерпілий у справі Кернеса;

Микола Кукуріка, глава "Партії пенсіонерів";

Віктор Величков, пенсіонер;

Денис Ярославський, самовисуванець.

Кому відмовили в реєстрації

В кінці вересня в реєстрації відмовили Віктору Кеммелю тому, що він надав неповний пакет документів і не вніс застави. У своїй заяві кандидат написав, що має "природні творчі здібності" в різних областях.

Чи не зареєстрований як кандидат Іджран Ягуб огли Абдуллаєв. У нього також були проблеми з документами та заставою. Крім цього, в автобіографії не було дати й підпису.

Вибори міського голови Харкова

Попередній міський голова Геннадій Кернес помер в кінці грудня 2020 року в лікарні в Берліні. Згодом Рада призначила позачергові вибори на 31 жовтня 2021 року.

11 вересня в місті офіційно стартувала передвиборча кампанія. Заявки від кандидатів на посаду в Харкові почали приймати 21 вересня.

30 березня Верховна Рада призначила позачергові вибори міського голови Харкова на 31 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, в одномандатному окрузі №184 Херсонської області поліція відкрила кримінальне провадження за фактом реєстрації кандидата-"двійника", інформує поліція Херсонській області в Facebook.

За інформацією правоохоронців, 27 вересня в Центральну виборчу комісію звернувся житель Кіровоградської області з проханням зареєструвати його кандидатом у народні депутати України на проміжних виборах в парламент по 184-му округу. Він мав однакове ім'я і прізвище з одним з уже зареєстрованих кандидатів.

31 жовтня харківські виборці поставлять крапку не тільки у позачергових виборах міського голови, а й в довгої політичної історії покійного Геннадія Кернеса. Детальніше про кандидатів і виборчий процес у статті "Харків. На кого поставила Банкова і чого очікувати від виборів мера?"


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета