Слідство розглядає понад десять версій замаху на Шефіра — Венедіктова

Вона також прокоментувала інформацію про інсценування.  Генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час спілкування з журналістами у Трускавці розповіла про деталі розслідування замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра. 

"Версії були озвучені відразу. Є дві основні версії, але ми відпрацьовуємо й інші. У нас — понад десяти версій, з якими ми працюємо, ми їх не відкидаємо", — розповіла вона під час брифінгу. 

Генпрокурорка зазначила, що розслідування "рухається". На її думку, замах на Шефіра не був інсценуванням. 

"Я прибула на місце подивитися на машину, подивитися на водія, якого ще не відвезла швидка. У мене не було жодних сумнівів, що це не постановка", — сказала вона.

Обшукали 430 гектарів лісу і не знайшли зброї з якого стріляли в автомобіль Шефіра — Монастирський

Вранці 22 вересня невідомі обстріляли автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра. Він не постраждав, водій отримав кульові поранення в ногу.

Шефір разом з керівниками МВС і поліції дав спільний брифінг, під час якого назвав замах на себе спробою залякати вищий ешелон влади. Керівник Нацполіціі Ігор Клименко озвучив три основні версії мотивів злочину: політична діяльність потерпілого, спроби тиснути на чинне керівництво країни та спроби дестабілізувати ситуацію в Україні. Кримінальне провадження зареєстрували по ст. 115 ККУ — замах на вбивство двох і більше осіб.

Президент Володимир Зеленський назвав замах на свого близького друга невдалою спробою залякування і пообіцяв "жорстку відповідь".


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета