Разумков офіційно запросив "слуг народу" на розмову 4 жовтня

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков офіційно запрошує депутатів фракції "Слуги народу" на нараду.

Зустріч відбудеться в понеділок, 4 жовтня. Планується обговорити роботу спікера на посту, повідомила на своїй сторінці в Facebook прессекретарка Разумкова Ольга Туній.

"Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, як і обіцяв, офіційно запросив народних депутатів фракції "Слуга народу" на зустріч, щоб обговорити його "незадовільну" роботу за два роки на посаді голови парламенту", - зазначила вона.

Раніше глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що питання відставки голови ВРУ Дмитра Разумкова можуть розглянути в Раді не раніше 6 жовтня, а заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук прокоментував своє можливе призначення на посаду спікера у разі відставки Дмитра Разумкова. Стефанчук заявив, що його влаштовує нинішня посада, яка імпонує йому за кваліфікацією і характером.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив журналістам після прибуття в Трускавець, що підписи за розгляд відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова необов'язково будуть збирати на з'їзді.

20 вересня Разумков і "Слуга народу" розійшлися в думках у питанні формування порядку денного Верховної Ради. Партія влади вимагала розглянути антиолігархічний пакет законопроєктів, а Разумков виступив проти. У підсумку документ прийняли в другому читанні з поправками.

30 вересня Арахамія запросив підписні листи для підписів за розгляд відкликання спікера ВР Разумкова.

Повідомлялося, що у Офісу президента і Разумкова вже давно напружені відносини. Однак через напрямки до Венеціанської комісії законопроєкту про олігархів конфлікт загострився. Конфлікт проявився на погоджувальній раді ВР під час обговорення турборежиму голосування по закону про деолігархізації.

Сам Разумков назвав останні події, пов'язані зі своєю можливою відставкою, завданням, яку отримали "слуги". Правда, він не назвав людину, яка стала основним ініціатором його звільнення.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета