У Мін'юсті Грузії повідомили про місцеперебування Саакашвілі

У грузинському Мін'юсті розповіли, де наразі перебуває експрезидент Міхеіл Саакашвілі, якого учора затримали. Його помістили у в'язницю у місті Руставі, розташованому за 30 км від столиці країні Тбілісі. 

"На цьому етапі щодо Саакашвілі проводяться обов'язкові процедури, і після їх завершення він буде заселений в відповідну камеру. Обов'язкові процедури включають різні заходи, в тому числі і медогляд, після чого у нас буде більше інформації", - розповів міністр юстиції країни Раті Брегадзе, слова якого цитує видання "Новости-Грузия".

Саакашвілі з міркувань безпеки, наголошує міністр, зараз знаходиться у пенітенціарній установі №12. Там є усі умови для дотримання міжнародних стандартів. 

Держдеп уважно слідкує за затриманням Саакашвілі

Колишнього президента Грузії та главу Виконкому Нацради реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали у Батумі 1 жовтня. На це одразу ж відреагували у президента Володимира Зеленського та у МЗС. Міністерство навіть викликало грузинського посла для роз'яснення ситуації.

Саакашвілі поїхав з Грузії у 2013 році, одразу після цього проти нього порушили чотири кримінальні справи. Йому винесено ряд вироків: за звинуваченнями в організації розправи над учасниками мітингу 7 листопада 2007 року, за протиправне проникання в будівлю телеканалу "Імеді" і незаконне привласнення майна бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, а також за організацію нападу на депутата Валерія Гелашвілі у 2005 році, перешкоджання розслідуванню вбивства банкіра Сандро Гиргвліані й розтраті держкоштів у 2009-2012 роках. Політику загрожує шість років в'язниці.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета