Обшукали 430 гектарів лісу і не знайшли зброї з якого стріляли в автомобіль Шефіра — Монастирський

Правоохоронці ретельно оглянули 430 гектарів лісу, які прилягають до місця з якого велася стрілянина по автомобілю першого помічника Президента України Сергія Шефіра. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, повідомляє УНН.

«Відпрацювали 430 гектарів лісу. Зброю ще не знайдено. Розслідування триває. Сподіваюся, скоро будуть результати», — сказав він.

У МВС розкрили подробиці замаху на Шефіра: злочинець-професіонал діяв не один

Вранці 22 вересня невідомі обстріляли автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра. Він не постраждав, водій отримав кульові поранення ноги.

Шефір разом з керівниками МВС і поліції дав спільний брифінг, під час якого назвав замах на себе спробою залякати вищий ешелон влади. Керівник Нацполіціі Ігор Клименко озвучив три основні версії мотивів злочину: політична діяльність потерпілого, спроби тиснути на чинне керівництво країни і спроби дестабілізувати ситуацію в Україні. Кримінальне провадження зареєстрували за ст. 115 ККУ - замах на вбивство двох і більше осіб.

Президент Володимир Зеленський назвав замах на свого близького друга невдалою спробою залякування і пообіцяв «жорстку відповідь».


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета