"Слуги народу" приїхали у Трускавець — там у них заплановано дводенний з'їзд

Депутати партії "Слуга народу" вже приїхали у Трускавець. До неділі, 3 жовтня, там буде тривати з'їзд фракції, яку скликали зокрема й в честь екватора каденції СН в Раді. 

Як повідомляє кореспондент УП, депутати, які приїхали на поїзді (їх близько 50 без урахування помічників), зізналися, що не знають про програму з'їзду більше, ніж ЗМІ. Планується, що політсила буде вирішувати внутрішньопартійні та кадрові питання. 

Депутати також розповіли, що у потязі підписів за відставку спікера ВРУ Дмитра Разумкова ніхто не збирав. 

Усього на зборах має бути 244 народних обранці - саме стільки налічує фракція СН. 

"Ми скидатися. Гроші заносили в наш секретаріат. Централізовано купували квитки, але своїм коштом. Зараз, я так розумію, ми будемо оплачувати готель. Номери заброньовані, розповів член комітету ВР з антикорупційної політики Олексій Жмеренецький. - Трускавець був точкою відліку. Пройшло два роки. Кожний комітет підготував звіт про досягнення, про ключові реформи. Будуть доповіді голів комітетів на цю тему. Плюс є плани на наступні два роки". 

Депутат не став заперечувати, що тема відставки Разумкова на порядку денному з'їзду. 

Разумкова не запросили на засідання фракції "СН" до Трускавця: Арахамія назвав причину

За даними ZN.UA на виїзному засіданні обговорюватимуть кадрові ротації - заміну спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, чотирьох міністрів і кількох глав парламентських комітетів. Точно втратять свої портфелі глава комітету з питань освіти науки і інновацій Сергій Бабак, а також глава комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха - вони з орбіти Разумкова.

За словами нашого джерела в ВРУ, вже очевидно, що найсерйозніші перестановки очікуються в бюджетному комітеті (глава - Юрій Аристов), а також в комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування (голова - Андрій Клочко).

Що стосується заміни міністрів, то очікувано своїх посад можуть позбутися глава Мінсоцполітики Марина Лазебна,глава Міноборони Андрій Таран, віце-прем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський і, як стверджує джерело в керівництві президентської фракції - глава Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський.

Варто відзначити, що на нараду до президента запросили представників усіх гілок влади, глав ОГП і СБУ.

Про те, як президент України зазвичай розв'язує кадрові питання читайте в тексті Інни Ведерникової "Згідно із законом прайду. Як Зеленський вирішує кадрове питання".

 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета