Apple представила iPhone нового покоління

Компанія Apple провела свою традиційну осінню презентацію, на якій представила нові iPhone. Новинка отримала назву iPhone 13 і iPhone 13 Mini, незважаючи на те, що опитування показували, що деякі користувачі не хочуть купувати гаджет з "нещасливим" числом у назві.

Зовні нові гаджети схожі на моделі минулого року, вони будуть доступні з діагоналлю дисплея 6,1 і 5,4 дюйма. Пристрої як і раніше оснащені OLED-дисплеями, бічні рамки виконані з алюмінію, а задня панель - зі скла. Істотна зміна в дизайні - виїмка для Face ID ( "чолочка") стала на 20% меншою.

Дисплеї пристроїв стали на 28% яскравішими. iPhone 13 оснащені новим чипом, А15 Bionic. У компанії стверджують, що процесор їхніх смартфонів працює на 50% швидше, ніж у конкурентів, а графіка - на 30% швидше.

Серйозні зміни торкнулися і камери пристроїв, яка, як стверджують в Apple, вловлює на 47% більше світла. Смартфони оснащені двома ширококутними 12-мегапіксельними камерами. Тепер на iPhone 13 доступний "кіноефект" - автоматичне розмиття фону і перемикання фокусу на предмети, які знаходяться ближче.

iPhone 13 можуть працювати без підзарядки цілий день. Так, iPhone 13 Mini зможе працювати на 90 хвилин довше, а більша модель - на 2,5 години довше, ніж iPhone 12.

Вартість меншого пристрою буде стартувати від 699 доларів, а більшого - від 799 доларів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Анонсовані нові Apple Watch Series 7

У квітні Apple провела весняну презентацію, на якій показала свої новинки. Серед них - мітка для пошуку речей, новий iPad Pro та iMac.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета