Twitter у тестовому режимі додав функцію Upvote та Downvote

У Twitter з'явилась нова функція, за допомогою якої користувачі зможуть оцінювати коментарі під повідомленнями, тим самим позначати доречні або недоречні висловлювання.

Нова можливість поки що доступна лише на iOS, а чи з'явиться вона найближчим часом на Android - поки що невідомо.

Біля твітів незабаром можуть з'явитися кнопки Upvote та Downvote, за допомогою яких користувачі зможуть підтримувати те, що написано у повідомленні, або навпаки. 

У Twitter пояснюють, що у деяких користувачів з'явилися кнопки"за" і "проти". Вони можуть бути в кількох різних стилях (стрілочки вгору і вниз, значок серця і стрілка вниз, а також "великий палець вгору" і "великий палець вниз"). Дизлайки не будуть відображатися, тобто інші користувачі їх не побачать.

Таку функцію в компанії запустили у тестовому режимі для того, щоб проаналізувати те, як можна покращити спілкування у мережі. Однак чи буде ця функція на постійній основі у Twitter - не зазначають.

Some of you on iOS may see different options to up or down vote on replies. We're testing this to understand the types of replies you find relevant in a convo, so we can work on ways to show more of them. Your downvotes aren’t public, while your upvotes will be shown as likes. pic.twitter.com/hrBfrKQdcY

— Twitter Support (@TwitterSupport) July 21, 2021

Нагадаємо, що Дональд Трамп позивається проти соцмережевих гігантів Facebook, Twitter, Google та їх очільників. Трамп очолить груповий позов проти технологічних гігантів, які звинувачуються у цензурі. 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"