Податківці вилучили сигарет на 246 млн гривень

Співробітники Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби провели обшуки складських і офісних приміщень одного з суб'єктів підприємницької діяльності.

Фірма займається оптовою торгівлею тютюновими виробами, повідомляє пресслужба ДФС на сторінці в Facebook.

В результаті обшуків виявили та вилучили понад 276 найменувань тютюнових виробів відомих торгових марок в кількості майже 4,4 млн пачок на загальну орієнтовну суму понад 246 млн гривень.

Всі вони не мають документів походження і якості.

Вирішується питання про накладення арешту на вказаний товар, а досудове розслідування триває.

Сьогодні ж слідче управління ГУ ДФС в Житомирській області під процесуальним керівництвом Житомирської облпрокуратури, здійснило досудове розслідування кримінального провадження щодо осіб, які організували незаконне виготовлення, збут і транспортування фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, і реалізацію сигарет без марок акцизного збору.

Мінус 6,5 млн грн в держбюджеті: ДБР повідомило про підозру митнику за таємний пропуск нафтопродуктів

Співробітниками податкової проведено п'ять обшуків в торгових точках, транспортних засобах і приватних володіннях організаторів злочинного промислу.

Збут фальсифікату проводився через розгалужену мережу посередників за готівку, а також через мережу Інтернет.

Загальна вартість вилученого становить понад 1,2 млн гривень.

Нагадаємо, під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики (в режимі відеоконференції) 2. червня депутати заслухали доповіді представників Мінфіну, ДПС і Державної прикордонної служби по боротьбі з незаконним виробництвом та обігом тютюнових виробів в Україні.

Згідно з даними проєкту "Моніторинг нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні", загальний рівень нелегальної торгівлі тютюновими виробами в Україні досяг 12,8%.

Також повідомлялося, що за останній рік в Україні значно подорожчали пиво, горілка, столове вино, а також сигарети вітчизняного виробництва, свідчать дані Державної служби статистики.

Сигарети з фільтром вітчизняних марок в червні 2021 року в середньому по Україні продавалися по 47,81 грн за пачку (20 шт.), Що на 19,5% дорожче, ніж у 2020 році, без фільтра - по 42,87 грн за пачку (дорожче на 20,3%).


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета