Опублікували трейлер хоррора про техно-екзорцизм "Демонік"

Кіностудія IFC Films опублікувала трейлер фільму жахів "Демонік". Режисером стрічки став Нілл Блумкамп - південноафриканський кінорежисер і 3D-аніматор.

Він працює у жанрах наукової фантастики і бойовика. За фільм "Район № 9" вын був номінований на премію "Оскар" в категорії "Найкращий адаптований сценарій". Він також зняв фільми "Робот на ім'я Чаппі" і "Елізіум".

Зйомки фільму "Демонік" проходили таємно від усіх під час пандемії. За сюжетом фільму, сучасні екзорцисти виганяють демонів не за допомогою молитв, а за допомогою сучасних технологій. У них є спеціальний прилад, за допомогою якого можна ловити нечисть через проєкції в свідомості людей.

З такою проблемою зіткнулася і головна героїня фільму. Щоб дізнатися, чи дійсно її мати вбила десятки людей, їй потрібно буде заглянути в її свідомість. Але невідомо, як це потім відображатиметься на житті та діяльності мозку головної героїні.

У головних ролях знімалися Карлі Поуп, Наталі Болтт, Кріс Мартін, Майкл Роджерс і Андреа Агур. Світова прем'єра фільму запланована на 20 серпня 2021 року.

Антоніо Бандерас зіграє в п'ятій частині фільму "Індіана Джонс"

Нагадаємо, що опублікували трейлер фільму "Пам'ять", в якому Тільда Суїнтон страждає від слухових галюцинацій. "Пам'ять" - це перший англомовний фільм таїландського режисера Апічатпонга Вірасетакула.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета