МАГАТЕ готується до перевірки ядерного матеріалу в ОРДЛО

Необхідно перевірити два об'єкти У Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту в Донбасі почали підготовку інспекції експертами Міжнародного агентства з атомної енергії до ядерного матеріалу на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє в Telegram українська делегація в ТКГ.

Робоча підгрупа ТКГ з соціальних та економічних питань працює над деталями організації візиту експертів МАГАТЕ для інспекції ядерного матеріалу на двох об'єктах, розташованих в ОРДЛО.

У ТКГ створена експертна підгрупа з екологічного моніторингу підтоплення шахт уздовж лінії розмежування. Очікується, що її очолить міжнародний експерт і перше засідання підгрупи під його головуванням відбудеться у вересні.

Під час засідання українська делегація підтвердила готовність прискорити підготовку до проведення взаємного звільнення полонених.

Україна направила в ОБСЄ ноти про грубі порушення режиму припинення вогню окупантами і втрати з боку українців.

Також мова йшла про обмеження свободи пересування представників СММ ОБСЄ і знищення обладнання місії бойовиками.

Українська сторона закликала російську продовжити розмінування 19 ділянок на лінії розмежування.

Спецслужби знайшли в Криму об'єкти з виготовлення ядерної зброї - Ташева

Раніше Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков попередив, що на Донбас насувається екологічна катастрофа, викликана закриттям і затопленням шахт.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета