У Закарпатті оцінили збитки від повені в сотні мільйонів гривень

Влада Закарпаття оцінила збитки від паводку 10-11 липня в Рахівському районі в 160 млн грн. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, постраждали п'ять населених пунктів, проте більше всіх зазнало збитків селище Стебний, яке відноситься до селища Ясіня.

На території постраждалих сіл працювали п'ять комісійних бригад, які здійснюють подворовий обхід і оцінювали збитки в результаті паводку.

"Попередня сума збитків становить 160 млн гривень. Це збитки як приватних домогосподарств, так і об'єктів комунальної власності", - сказав Полосков. Також він додав, що обласна адміністрація сподівається на підтримку уряду з відшкодування збитків місцевим жителям, повідомляє zaxid.net.

За даними Закарпатської ОДА, в результаті паводку на Рахівщині було затоплено 192 дворів, 93 житлових будинки, дві дороги обласного значення, десять доріг комунальної власності, зруйновано три житлових будинки, одна трансформаторна станція, майже п'ять кілометрів доріг обласного значення, більше 50 мостових переходів і чотири ділянки берегових. Орім того, зруйновано 48 лісових мостів, зафіксовано 29 ділянок зсувів обсягом понад 4000 кубічних метрів, 20 будинків продовжують перебувати в зоні зсувів.

Рясні опади з градом прогнозуються по всій Україні: є загроза паводків

Відзначимо, в результаті негоди 20 липня о Рахівському районі затоплено кілька сіл: розмиті дороги і підтоплені будинки.

Найбільше постраждало село Великий Бичків. Вода з гір досягла дворів і городів людей, а вулиці перетворила в стрімкі потоки. Підтоплено також села Ясіня і Верхнє Водяне. У цих населених пунктах працюють рятувальники.

 


Інші новини на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжету