Фіскальна служба до 25 серпня пройде аудит перед ліквідацією - Шмигаль

Замість фіскальною службою буде працювати Бюро економічної безпеки. До 25 серпня фіскальна служба повинна пройти аудит, що має передувати ліквідації відомства і створенню нової структури - Бюро економічної безпеки (БЕБ). Про це заявив під час засідання Кабміну прем'єр Денис Шмигаль.

"Не менш важлива реформа, спрямована на поліпшення інвестиційного клімату - це створення Бюро економічної безпеки... Конкурс на директора Бюро вже почався, а робота відомства стартує вже цієї осені... Щоб весь процес відбувся планомірно і злагоджено, до 25 серпня має бути проведено аудит матеріально технічних ресурсів ДФС", - сказав він.

Зеленський дав добро податкової амністії

Повідомлялося, що глава комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев назвав підакцизні товари "особистим головним болем". В інтерв'ю з Юлією Самаєвої для ZN.UA він визнав, що Державна фіскальна служба в її нинішньому кадровому складі не здатна боротися зі схемами. Детальніше про це - у статті "Українцям підвищують податки - що говорить головний адвокат закручування гайок".


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета