Білий дім підтвердив серпневу зустріч Байдена та Зеленського

Щоправда невідомо, зустрінуться президенти в першій половини останнього місяця літа, чи ближче до Дня Незалежності України.  У Білому домі заявили, що зустріч президента України Володимира Зеленського та його американського колеги Джо Байдена відбудеться в серпні, як і повідомляло видання ZN.UA ще кілька днів тому. 

Повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джорж Кент під час інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" пояснив, що зараз основна проблема полягає у напруженому графіку Байдена.

"Коли президент Байден та президент Зеленський спілкувалися вдруге, президент Байден запропонував, щоб зустріч була в липні або пізніше влітку. Тобто зустріч буде, трохи пізніше. Не в липні, а, думаю, в серпні", - зазначив він.

У Зеленського не роблять трагедії через перенесення зустрічі з Байденом

Нагадаємо, 7 червня президенти України та США Джо Байден і Володимир Зеленський провели телефонну розмову, під час якої американський лідер запросив Зеленського відвідати Вашингтон у липні. 

Україну очікує непростий діалог зі Сполученими Штатами. До чого слід підготуватись тим, хто готує візит Зеленського до Вашингтона,  читайте у матеріалах Павла Клімкіна «Після зустрічі Байдена та Путіна: до чого треба готуватися Зеленському» та Альони Гетьманчук «Підходи Байдена до України: «не провокувати Путіна» і «не засмучувати Німеччину» у ZN.UA.

 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета