Пакистан перерахував аванс «Укрспецекспорту» за ремонт танків

Держкомпанія «Укрспецекспорт» отримала від Пакистану авансовий платіж для заводу імені Малишева згідно з контрактом на ремонт танків Т-80УД. Про це повідомив генеральний директор заводу ім. Малишева Василь Крилас, повідомляє Укрінформ.

Грошові кошти вже в Україні: "Днями ми чекаємо їх на підприємстві. Але роботи на замовлення ми вже почали... Це і конструкторсько-технологічна документація, відпрацювання норми, підготовка матеріалів, заявки для проведення закупівель. Така робота вже півтора місяці ведеться", - розповів Крилас.

Аванс становить 30% від замовлення, більшу частину суми отримає завод ім. Малишева, решта - інші задіяні підприємства.

Пакистанській стороні пропонували ремонтувати танки в Харкові, але замовник вирішив робити це на своїй базі, тому завод ім. Малишева постачатиме запасні частини.

Бійці танкової бригади ЗСУ розгорнула вузол зв'язку в зоні ООС: фоторепортаж

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла закон №3822 "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності". За документ в цілому проголосували 256 депутатів.

Раніше повідомлялося про те, що у результаті реформування концерну "Укроборонпром" з'являться два самостійних холдинги. 

Також зазначалося, що в рамках корпоратизації концерн буде розділений на різні бізнес-одиниці. 65 найбільш перспективних підприємств увійдуть в новостворений оборонний холдинг. Очікується, що процес створення холдингу і нових бізнес-одиниць повинен бути завершений в 2021 році.

Фонду держмайна для подальшої приватизації буде передано 18 об'єктів "Укроборонпрому", ще один об'єкт ("Українська авіаційна транспортна компанія") - передадуть в Міноборони.

 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета