Розгляд апеляції Медведчука перенесли: розповідаємо чому та називаємо нову дату

Суд надто пізно отримав матеріали слідства.  Сьогодні повинно було відбутися засідання Київського апеляційного суду, де розглядали б апеляцію депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука на його домашній арешт, проте засідання перенесли. Про це повідомляє "РБК Україна". 

Причиною перенесення засідання стало те, що матеріали слідства, які складаються з 15 томів, передали на розгляд суду лише сьогодні. Тому суд збереться на розгляд апеляції 30 липня. 

Після санкцій проти Медведчука депутати ОПЗЖ стали частіше прогулювати засідання — ЧЕСНО

11 травня СБУ прийшла з обшуками в будинок і офіс Віктора Медведчука, однак самого його не застали. Медведчуку і його соратнику по партії Тарасу Козаку оголосили підозру за трьома епізодами державної зради і замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму. За даними СБУ, Тарас Козак переховується в Росії.

13 травня Печерський суд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт до 9 липня. Згодом його продовжили до 7 вересня. Суд зобов'язав підозрюваного здати закордонні паспорти, носити електронний браслет і не спілкуватися з іншими фігурантами справи.

7 липня стало відомо, що Печерський районний суд Києва продовжив на пів року досудове розслідування у справі народних депутатів з ОПЗЖ Віктора Медведчука і Тараса Козака, яких підозрюють у держзраді. Розслідування триватиме до 11 листопада. 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета