Для обговорення "Північного потоку-2": радник Держдепу сьогодні відвідає Київ

В українській столиці він пробуде два дні.  Для обговорення питань "Північного потоку-2" цього тижня Варшаву та Київ відвідає радник Держдепу Дерек Чоллк. Про це повідомляє пресслужба американського відомства. 

Сторони також обговорять питання відносин між країнами, проте "Північний потік-2" - пріоритетна тема. 

У Київ Чоллк приїде вже сьогодні, аби 20 та 21 липня провести робочі зустрічі. На порядку денному також питання впровадження реформ та обговорення енергетичної безпеки. 

Меркель змінила точку зору по "Північному потоку-2" - Вітренко

Нагадаємо, під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Берліні 12 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що транзит газу через Україну повинен зберегтися після запуску "Північного потоку-2".

У Білому домі заявили, що чекають відповіді, що зробить Німеччина, щоб РФ не використовувала газ, як зброю проти України і Східної Європи.

Детальніше,про що говорили в Берліні український президент і німецький канцлер, читайте в статті Володимира Кравченка"Меркель не обернулася назад« Північний потік »"

Про що домовилися Байден і Меркель 15 липня на зустрічі у Вашингтоні пише в статті "Байден і Меркель задекларували нові відносини" Олексій Їжак.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета