Канада відкриє кордони для вакцинованих туристів з 7 вересня

Канада відкриє свої кордони для повністю вакцинованих американців з 9 серпня, а для мандрівників інших країн - з 7 вересня, повідомляє СBC News.

Федеральний уряд також заявило, що з 9 серпня діти у віці до 12 років, які ще не отримали дозволу на отримання вакцини, будуть звільнені від карантинного вимоги після в'їзду в Канаду і зможуть пересуватися разом зі своїми батьками, якщо вони будуть дотримуватися заходів громадської охорони здоров'я. Але цим дітям рекомендується уникати групових занять, таких як школа, табори і дитячі сади.

Іноземні мандрівники, які в'їжджають в Канаду, повинні будуть надати докази (англійською або французькою мовами) того, що вони повністю зробили щеплення однієї з вакцин, дозволених для використання в Канаді (Pfizer, Moderna, AstraZeneca або Johnson & Johnson) за 14 днів до прибуття. Всі мандрівники повинні використовувати урядовий портал ArriveCAN для надання особистої інформації. Якщо вони дотримуються правил, введені урядом, їм не доведеться проходити карантин після прибуття в Канаду.

Канада відкриє кордони для вакцинованих від COVID-19 туристів

З початку кампанії вакцинації від COVID-19 в кінці минулого року вже понад 25 млн канадців зробили хоча б одне щеплення, про що говорять офіційні цифри, оприлюднені урядом Канади.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета