ЗНО з історії провалили 20% абітурієнтів

Діти погано орієнтуються в історичних подіях і часових проміжках. Після провальних результатів ЗНО з математики, 20% абітурієнтів не склали тести з історії України. Про це сказав керівник Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко.

«Майже 20% наших абітурієнтів не здали тест з історії України. Це діти, які абсолютно не володіють картографічними вміннями. І абсолютно не орієнтуються в історичній хронології, не в тому понятті - що, де, коли і як відбувалося, а вони не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років», - розповів він, передає "Укрінформ".

За словами Бойка, ці діти не здатні аналізувати елементарну діаграму і співвідносити дату на ній з варіантом відповіді. Також ці абітурієнти, отримавши повну загальну середню освіту в період незалежності України, не здатні згадати або пам'ятати чотири канонічні події, які привели до незалежності держави.

«З точки зору суспільствознавчого компонента наші діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати, ніж ті, які демонструють з математики», - переконаний Бойко.

Як здають ЗНО в інших країнах?

Як повідомлялося, більше третини випускників в цьому році завалили зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Детальніше про результати ЗНО в 2021 році читайте в статті "Провал на ЗНО з математики: що пішло не так в школі і як врятувати ситуацію" і в статті "Як вчителів заохочували, такі результати ЗНО і отримали".


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета