Сайт ВМС України атакували російські хакери і опублікували на ньому фейкові документи

Зараз сайт тимчасово не працює Сайт Військово-морських сил України атакували хакери з Росії. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За інформацією МО, атакуючі використовували уразливості фреймворка, який свого часу використовувався для створення сайту. У міністерстві заявили, що сайт Міноборони також піддався DDoS-атакам - безуспішним.

За словами Міноборони, хакери опублікували на сайті ВМС фейкові списки учасників навчань Sea Breeze 2021.

Сайт ВМС зараз не працює.

«Зазначимо, проекти міжнародного військового співробітництва та допомога Україні від держав-партнерів традиційно викликають неадекватні емоції у військово-політичного керівництва Російської Федерації. Нинішні міжнародні військові навчання Sea Breeze 2021 не стали винятком», - заявили в Міноборони.

У міністерстві відзначили, що зараз кіберзагрози усунені, сайт ВМС найближчим часом запрацює.

«Росія цілеспрямовано проводить інформаційні операції проти України. До цих дій залучені структури інформаційно-психологічних операцій Південного військового округу ЗС РФ за підтримки кіберпідрозділів центрального підпорядкування, розвідувальних органів і всієї пропагандистської машини Кремля», - повідомили в МО.

Заступника командувача ЧФ Росії судитимуть за підбурювання українських військових до держзради під час окупації Криму

Раніше повідомлялося, що до Чорного моря йде транспортно-десантний корабель Військово-морських сил США USNS Yuma, щоб працювати з союзниками і партнерами по НАТО під час навчань Sea Breeze 2021.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета