Зеленський їде в Берлін з аргументами проти "Північного потоку-2" - прес-служба

Прес-секретар президента України Сергій Никифоров назвав головні теми, які обговорюватиме Зеленський і канцлер Німеччини Ангела Меркель під час візиту до Німеччини 12 липня.

Никифоров зазначив, що Зеленський планує надати переконливі аргументи щодо важливості припинення будівництва газопроводу "Північний потік-2".

"Він везе аргументи, які повинні переконати в тому, що цей газопровід шкодить як Україні, так і європейським країнам", - сказав Никифоров.

За його словами, лідери планують обговорити теми Нормандського формату, миру на Донбасі, деокупацію Криму і необхідність зупинки будівництва "Північного потоку - 2". Розмова піде і про реформування вугільної промисловості в Україні та економічне співробітництво.

Нагадаємо, зустріч двох лідерів відбудеться 12 липня в Берліні, в 20:00 за київським часом.

"Північний потік-2" завжди був для Росії геополітичним проектом - пані Посол Німеччини

У червні відбулася розмова канцлера Ангели Меркель і Володимира Зеленського. Серед іншого, співрозмовники обмінялися запрошеннями: Меркель запросила Зеленського в Берлін 12 липня, Зеленський - запросив Меркель на інавгураційний саміт Кримської платформи і святкування 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Києві.

У вересні у Німеччині відбудуться вибори до Бундестагу, після чого в уряді, швидше за все, з'явиться чорно-зелена коаліція. Коаліцію християнських демократів і «зелених» в Києві розглядають як одну з найбільш сприятливих для України, чекаючи, зокрема, перезавантаження політики по «Північному потоку-2». Детальніше читайте в статті Володимира Кравченка «Штурм Берлінської стіни» в ZN.UA.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета