Офіс президента не буде коментувати скандали - прес-секретар Зеленського

Новий прес-секретар Зеленського озвучив поставлені завдання. Новопризначений прес-секретар президента Сергій Никифоров назвав своїм головним завданням на посаді - проведення регулярних брифінгів для ЗМІ. Про це він повідомив журналістам після свого призначення в п'ятницю, 9 липня.

За словами Никифорова, Офіс президента буде коментувати факти і події і не буде коментувати скандали, а його функціонал як прес-секретаря полягає в проведенні брифінгів, супроводу президента на публічних заходах, а також надання коментарів для представників преси як на брифінгах, так і в індивідуальному порядку.

При цьому він зазначив, що в Офісі президента не будуть коментувати книгу його попередниці Юлії Мендель "Кожен з нас - президент", реліз якої очікується наступного тижня.

Він пояснив, що Мендель натякнула на відсутність викривальних політичних тем в мемуарах, про що раніше заявляла під час анонсу.

Радником Вітренко став екс-заступник глави "Укрнафти" Калугін

"Якраз сьогодні бачив інтерв'ю Юлії Мендель одному з телеканалів, в якому вона зізналася, що там скандалів очікувати не варто, тому що вона поважає свої певні зобов'язання перед людьми, з якими працювала, і що інсайдів не буде. Тому я вважаю, що нам нічого коментувати не доведеться", - сказав Никифоров, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Відзначимо, колишня прес-секретар президента України Юлія Мендель стане радницею глави Офісу президента Андрія Єрмака. Також Зеленський підписав указ про призначення екс-керівника Апарату ОП Олексія Дніпрова заступником голови ОП.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета