Мінторг США оновив санкції проти компаній з РФ

Бюро промисловості та безпеки Міністерства торгівлі США додало в "чорний список" ряд організацій, які вважаються загрозою для національної безпеки, 34 юридичних і фізичних осіб, включаючи три російські компанії і трьох громадян Росії. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому в п'ятницю на сайті міністерства.

До вписку внесені російські ГК «Радіант», ТОВ «Тесоно» і ТОВ «Трейд-компонент», а також громадян Росії Андрія Кузнєцова, Дмитра Кравченка і Маргариту Кузнєцову.

Вашингтон вважає, що перераховані вище компанії і особи намагалися закупити товари в США для діяльності, що суперечить інтересам національної безпеки і зовнішньої політики Вашингтона.

У список також внесли 14 китайських компаній, компанії з Ірану, Пакистану, Туреччини, ОАЕ, Нідерландів, Великої Британії та Канади за «сприяння експорту товарів з США в Іран в порушення Правил експортного контролю або організаціям, включеним до списку Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США».

Санкції США стали своєчасним відповіддю на підривні дії РФ - Енин

Як повідомлялося, в квітні 2021 року президент США Джо Байден підписав указ про надзвичайний стан, який покликаний припиняти будь-які агресивні дії Росії на міжнародній арені. Указ Байдена може вдарити по всіх, хто в Росії задіяний у втручанні в вибори в інших державах, в транснаціональній корупції, в посяганні на життя опозиціонерів та журналістів, в створенні загроз суверенітету і територіальної цілісності США, а також їх союзників і партнерів.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета