Marvel показала тизер нового шоу "What If...?"

Студія Marvel опублікувала трейлер нового анімаційного шоу "What If...?". Як повідомляє Meduza, проєкт розповість про те, якою могла бути альтернативна історія героїв і різних світів, де події розвиваються по-іншому.

У сезоні буде 10 серій, і в кожному епізоді нам розповідатимуть про нібито вже знайомий сюжет, але з іншою зав'язкою або закінченням. Наприклад, нам покажуть як в першому фільмі "Залізна людина" Тоні Старка рятує від бомби лиходій Ерік Кіллмонгер з фільму "Чорна пантера". А Чорна Пантера взагалі стає Зоряним Лордом із "Вартових галактики".

Кохана Капітана Америки - Пеггі Картер стає супергероїнею, як Капітан Америка, ось тільки називає вона себе Капітанкою Британія. Крім цього, Залізна Людина і Капітан Америка перетворюються на зомбі. У трейлері також можна помітити Говарда-Качку та армію Локі. Прем'єра запланована на 11 серпня на платформі Disney +.

Marvel випустила перший трейлер фільму «Шан-Чі і легенда десяти кілець»

Нагадаємо, що опублікували перший трейлер сиквела "Венома", де головну роль виконає Том Харді. Прем'єра запланована на 24 вересня.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета