Окупація Криму й Донбасу: дві третини українців не побачили змін у вирішенні питання за Зеленського

Соціологи також розповіли, чи бачать українці зміни в інших сферах суспільно політичного життя України. Думки про те, що за президентства Володимира Зеленського рівень життя людей в Україні змінився в кращий бік, притримуються 7,2% громадян, йдеться в результатах опитування центру SOCIS. Ще 58,8% переконані, що рівень життя погіршився, 32,2% - не бачать змін.

Економіка країни за вказаний період покращилася на думку 9% опитаних. На погіршення економіки вказали 52,2%. Думки про те, що вона лишилася без змін, притримуються 35, 8% громадян.

Якщо говорити за свободу слова та демократію, то 18,1% українців вважають, що ситуація покращилася. Протилежної думки притримуються 28,4% респондентів, не бачать змін – 50%.

Крім того, 19% переконані що за президента Зеленського покращилася ситуація в обороноздатності країни. Про погіршення у цій сфері заявили 29,7%. Ще 45,5% зазначили, що ситуація не змінилася.

Покращення в міжнародній політиці побачили 18,2% опитаних, погіршення – 34,8%. Про те, що не відбулося жодних змін заявили 42% громадян.

Щодо боротьби з корупцією, то 19,7% українців кажуть про покращення. На думку 32,2% опитаних, ситуація погіршилася, а 45% українців взагалі не бачать змін.

На думку 6,3% покращилася ситуація у вирішенні питання щодо окупованих Криму та Донбасу. Протилежної думки притримуються 26, 4%. Не бачать жодних змін 64,2% опитаних.

Большинство граждан чувствуют разочарование по отношению к действующей власти – опрос

Дослідження провели з 25 по 30 червня 2021 року методом телефонного опитування САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing). З використанням планшетів всього опитали 2 тисячі громадян старше 18 років по всій території України, крім тимчасово окупованих Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал з ймовірністю 0.95): (довірчий інтервал): +/- 2.4% для показників близьких до 50%, +/- 2.1% для показників, близьких до 25%, похибка +/- 1.5% - для показників близьких до 10% і +/- 1.1% - для показників, близьких до 5%.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета