Кріптоферма на "Вінницяобленерго" - В СБУ наполягають, що була крадіжка електроенергії

Незважаючи на те, що в енергокомпанії "Вінницяобленерго" стверджує, що крадіжок електроенергії з мереж не зафіксовано, в СБУ наполягають, що оперують перевіреними даними.

Раніше СБУ опублікувало інформацію про те, що виявили найбільшу кріптоферму в Україні в колишньому приміщенні "Вінницяобленерго".

Однак сама компанія прокоментувала новину і запевнила, що крадіжки електроенергії не було. Тобто поставила під сумнів інформацію СБУ: «У ході обстеження представниками контролюючого органу не було виявлено жодних фактів крадіжок електроенергії. Тому інформація про багатомільйонні крадіжки електроенергії не відповідає дійсності ».

В СБУ пояснили ZN.UA, що зловмисники незаконно відбирали електричну енергію з мереж компанії і для цього використовували умовні засоби обліку споживання електричної енергії.

"СБУ оперує цифрами і фактами і має аргументовані докази масштабних крадіжок електроенергії на АТ" Вінницяобленерго. Тривають слідчі дії, в рамках яких встановлюються нові факти можливих протиправних схем навколо цього суспільства. Тобто, позиція СБУ буде відображена в доказовій базі виробництва », - запевнили в СБУ.

Великобританія заборонила біржі Binance торгувати криптовалюта

Ранее сообщалось, что Украина стала десятой среди стран-лидеров по прибыли от биткоина. 


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета