ВООЗ почала спостерігати за російським штамом коронавірусу

Російський штам ВООЗ почала відстежувати рівно місяць тому Всесвітня організація охорони здоров'я внесла в список для спостереження новий штам коронавірусу AT.1, який вперше виявили в Росії на початку цього року. У ВООЗ розповіли, що в цей список вносять штами вірусу SARS-CoV-2 з генетичними змінами, ймовірно впливають на характеристики коронавірусу, і можливо які можуть загрожувати в майбутньому.

Цьому штаму поки не присвоїли позначення буквою грецького алфавіту. Таке маркування отримують штами зі списку ВООЗ з відміткою "представляють інтерес та викликають побоювання".

Всього в список ВООЗ для відстеження внесені 15 штамів з США, Бразилії, Великої Британії, Філіппін, Індонезії та Колумбії. Їх знайшли з березня по червень цього року.

В Johnson & Johnson прокомментировали устойчивость вакцины против штамма "Дельта"

ВООЗ позначила як "представляють інтерес та викликають побоювання" штами коронавірусу «альфа» (Велика Британія), «бета» (ПАР), «гамма» (Бразилія) і «дельта» (Індія). У списку штамів, які представляють інтерес - «ета» (Велика Британія і Нігерія), «йота» (США), «каппа» (Індія) і «лямбда» (Перу).


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета