Медведчук хоче оскаржити продовження домашнього арешту

Проросійському політику продовжили запобіжний захід до 7 вересня. Проросійський політик Віктор Медведчук, якого підозрюють у держзраді, заявив про те, що оскаржить продовження домашнього арешту до 7 вересня. Народний депутат з ОПЗЖ переконаний, що таке рішення суду несправедливе.

«Це тільки один з етапів боротьби і цей етап закінчився ось таким ось рішенням. Рішення несправедливе. Рішення не врахувало доводи захисту. Рішення побудоване на порушення Кримінального процесуального кодексу», - вважає підозрюваний.

Після цього Медведчук заявив про те, що оскаржить рішення Печерського райсуду Києва про продовження запобіжного заходу. За словами проросійського політика, зі скаргою він буде звертатися до Київського апеляційного суду.

Відзначимо, що напередодні суд відмовив у відводі судді Сергія Вовка, який і розглядав продовження Медведчуку запобіжного заходу.

Медведчук «підставив» під арешт дешеву яхту, а дорогу пятіпалубную сховав у нових офшорах - «Слідство.Інфо»

11 мая СБУ пришла с обысками в дом и офис Виктора Медведчука, однако самого его не застали. Медведчуку и его соратнику по партии Тарасу Козаку сообщили о подозрение по трем эпизодам государственной измены и покушения на  разграбление национальных ресурсов в оккупированном Крыму. По данным СБУ, Тарас Козак скрывается в  России. 

13 мая Печерский суд отправил Медведчука под круглосуточный домашний арест до 9 июля. Суд обязал подозреваемого сдать загранпаспорта, носить электронный браслет и не общаться с другими фигурантами дела.

7 июля суд на полгода продлил расследование дела Медведчука и Козака. Справу можуть розслідувати до 11 листопада.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета