У Нью-Йорку відкрився оперативний центр із боротьби з кіберзагрозами

Сьогодні на Манхеттені офіційно почав роботу оперативний штаб, співробітники якого в реальному часі будуть відслідковувати появу ймовірних загроз в кіберпросторі. Оперативний центр по боротьбі і запобігання кіберзагрозами відкрився в Нью-Йорку, передає газета The Wall Street Journal.

Плани зі створення ініціативи, спрямованої на запобігання кібератак, міська влада почала розробляти ще в 2017 році. Це було пов'язано з побоюваннями місцевих чиновників про те, що потенційні злочинці можуть здійснити атаку на системи водопостачання найбільшого американського мегаполісу.

В 2019 поліцейське управління Нью-Йорка разом з місцевим кіберкомандування і профільної НКО запустили проект по захисту міських служб та інфраструктури від кібератак. Але до сих пір він працював виключно в онлайн-форматі.

В рамках цієї організації будуть працювати співробітники міських і федеральних відомств, а також приватних компаній. Понад 280 партнерів будуть здійснювати обмін даними про потенційних кіберзагроз. Газета зазначає, що Нью-Йорк таким чином став першим великим американським містом, в якому діє подібний штаб.

Тема загроз в кіберпросторі придбала в останні місяці особливої актуальності в США.

На початку травня зловмисники з угруповання DarkSide зламали системи американської трубопровідної компанії Colonial Pipeline. За твердженням американських спецслужб, DarkSide базується на території РФ або Східної Європи, але не пов'язана з яким-небудь урядом.

Байден готує послання Путіну щодо кібератак

7-8 травня американська трубопровідна компанія Colonial Pipeline зазнала хакерської атаки і була змушена призупинити роботу найбільшого в США нафтопроводу.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета