Зеленський обговорив з Ердоганом маршрути поставок газу

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Турецької Республіки Реджепом Тайіпом Ердоганом. Глави держав домовилися про співпрацю в сфері диверсифікації джерел і маршрутів поставок газу.

Стратегічне партнерство між Україною і Туреччиною динамічно розвивається і є прикладом справжніх дружніх стосунків, підкріплюється конкретними справами. Про це повідомляється на сайті Офісу Президента України.

Зеленський і Ердоган обговорили перспективи взаємодії в енергетичній сфері і домовилися про спільне опрацювання можливих варіантів взаємодії в цій галузі.

Глава держави подякував Туреччині за рішучу підтримку України на шляху до набуття повноправного членства в НАТО, зокрема під час Брюссельського саміту Альянсу. «Особливо ціную цей дружній прояв в умовах агресії РФ проти України», - підкреслив він.

Оператор ГТС прокоментував відмову "Газпрому" щодо додаткового транзиту газу

Як повідомлялося, в Європі різко збільшилася вартість газу після відмови "Газпрому" від додаткового транзиту через Україну. Також постачальники газу пояснили, чому виріс місячний тариф для населення.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета