Генштаб відкрив новий полігон для випробування ракет на Херсонщині

Після втрати в 2014 році в результаті окупації Криму випробувального майданчика "Чауда", Генштаб ЗСУ з 2018 року почав пошуки нового полігону для випробувань протикорабельних комплексів «Нептун» або реактивної системи залпового вогню «Вільха». Про це повідомили в прес-службі Генштабу ЗСУ.

Новий полігон «Ягорлик» на Херсонщині площею близько 3,7 тис запрацював нині на повну потужність.

На полігоні обладнаний пункт управління, модуль розвідувально-інформаційного центру, подвійний модуль навчального корпусу, ангари, технічні та складські приміщення і т. Для навчання створені класи, оснащені мультимедійними засобами. Також працюють сонячна електростанція і артезіанська свердловина.

"Полігон повністю автономний, технологічний і екологічний. Зараз він в повному обсязі забезпечує проведення випробувань. Незабаром тут пройдуть стрільби артилерійської системи «Богдан» на дальності до 40 км. Пізніше - випробувальні пуски ракетних систем після ремонту і модернізації", - розповів генерал-лейтенант Родіон Тимошенко.

В окупованому Донбасі російські військові облаштовують нові полігони - розвідка

Раніше Міноборони України запропонувало НАТО провести випробування новітніх засобів радіоелектронної боротьби на російських системах РЕБ, які РФ тестує на окупованих українських територіях.


Другие новости на "Зеркало недели (газета)"

Фото сюжета