Денісова: на Луганщині невідомі розтрощили автомобіль правозахисниці

У Лисичанську Луганської області невідомі розгромили автомобіль правозахисниці та директорки «Східної правозахисної групи» Віри Ястребової.

Як передає Укрінформ, про це у телеграмі повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, зазначивши, що перед цим жінці погрожували.

За словами омбудсменки, в автомобілі Ястребової розбите лобове скло, порізана гума всіх чотирьох коліс, перерізані дроти всередині салону, викрадені державні автомобільні номери та збиті бокові дзеркала.

На місце події викликали співробітників поліції. Сама ж правозахисниця зараз перебуває на лікуванні в іншій області.

Як розповіла омбудсмен, під час телефонної розмови Віра Ястребова повідомила, що їй неодноразово дзвонили з незнайомих номерів та погрожували. Всі ці події вона пов'язує з її правозахисною діяльністю.

«Хочу зазначити, що за останній рік це перший кричущий випадок прояву агресії на адресу правозахисника на Луганщині», — наголосила уповноважена з прав людини.

Вона звернулася до керівництва Міністерства внутрішніх справ, аби ті проконтролювали розслідування. 

Команда «Східної правозахисної групи» також пов’язала розгром автомобіля Ястребової зі спробами її залякати.

Як відомо, Віра Ястребова веде незалежну правозахисну діяльність, заявляє про факти корупції та порушення прав людини на Донбасі та виявляє факти порушень прав людини на окупованих територіях.


Другие новости на "День"

загрузка...

Фото сюжета