Політика санкцій проти Росії має тривати до повної деокупації Донбасу та Криму, - Дуда

Санкції проти Росії, накладені за агресію проти України, мають тривати доти, доки не буде відновлена територіальна цілісність України.

На цьому під час спільного брифінгу для ЗМІ з Президентом України Володимиром Зеленським наголосив у понеділок в Києві Президент Польщі Анджей Дуда, передає Укрінформ.

"Я підтверджую ще раз: Польща підтримує Україну у питанні українських кордонів, і що кордони має бути відновлено у міжнародно визнаних рамках. Це означає відновлення контролю України над територіями Луганської та Донецької областей. Це також означає відновлення контролю над Кримом", - наголосив Дуда.

Він додав, що питання Криму є дуже важливим і додатково наголосив, що Польща на міжнародній арені всюди підкреслює, що Крим окупований Росією.

Президент РП наголосив, що санкції, запроваджені у зв’язку з російською агресією, є "чимось природнім і Польща переконана: поки окупація не завершиться політика санкцій має однозначно продовжуватися”.

"І ми завжди закликатимемо до цього ЄС і різні міжнародні спільноти",- констатував Дуда.

Він зазначив, шо будь-яке пересування кордонів силою після Другої світової війни в Європі є неприпустимим, а міжнародна спільнота ніколи не повинна з цим погодитися.


Другие новости на "День"

загрузка...

Фото сюжета