За кошти міського бюджету Львова у м. Винники проведено реконструкцію зовнішнього освітлення на 72 об'єктах

виготовлено 80 проектно-кошторисних документацій на реконструкцію зовнішнього освітлення м. Винника та проведено їх експертизу;

Відповідно до ухвали ЛМР ці об'єкти було безоплатно передано у власність територіальної громади м. Винники, повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури.


Вартість виконаних робіт становить 8,4 млн грн. Зокрема, було виконано такі роботи: - виготовлено 80 проектно-кошторисних документацій на реконструкцію зовнішнього освітлення м. Винника та проведено їх експертизу; - проведено реконструкцію зовнішнього освітлення м. Винники на 72 об'єктах; - встановлено 1167 світильників (120 світильників з натрієвою лампою та 1047 світлодіодних світильників); - встановлено 212 опор (89 залізобетонних та 123 металевих опор); - прокладено 35,306 км самонесучого ізольованого проводу. «Відповідно до ухвали ЛМР ці об'єкти було безоплатно передано у власність територіальної громади м. Винники», - повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури.

MediaStar (www.mediastar.net.ua) fulldate, 08.10.2020 14:43

загрузка...