Хворіти на COVID-19 може кожен десятий житель планети, - ВООЗ

У ВООЗ припускають, що коронавірусна інфекція COVID-19 може бути у 10% населення планети.

Про це повідомляє агентство Associated Press (AP) із посиланням на директора ВООЗ із надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я Майкла Раяна, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Раяна, згідно з "найкращими оцінками" ВООЗ, одна із десяти осіб у світі може бути інфікована коронавірусом. AP зазначає, що цей показник становить 760 млн людей.

Раян додав, що показники різняться в міських і сільських місцевостях, а також у різних групах, але, зрештою, розрахунки засвідчують, що "переважна більшість населення планети наражена на ризик" зараження COVID-19.

Як повідомляє AP, оцінки ВООЗ значно перевищують кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі. Так, згідно з даними статистичного сайту Worldometer, станом на 5 жовтня у світі виявлено понад 35 млн заражень COVID-19.

У ВООЗ раніше вже заявляли про заниження офіційних показників щодо коронавірусу. Так, 28 вересня Раян заявив, що реальна кількість смертей людей із коронавірусом COVID-19 вища, ніж про це свідчить офіційна статистика.

"Коли ви щось рахуєте, ви ніколи не порахуєте ідеально, але я можу вас запевнити, що нинішні показники, ймовірно, нижчі за справжні", - сказав він.

За офіційними даними, у світі померло більше ніж 1 млн інфікованих коронавірусом.


Другие новости на "День"

загрузка...

Фото сюжета