Порушення карантину призводить до стрімкого поширення COVID-19, - МОЗ

МОЗ наголошує на посиленні контролю Держспоживслужби за дотриманням протиепідемічних норм.

“Уповноважені державні органи повинні посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм у регіонах, особливо в місцях  великих скупчень людей. Порушення правил, як показує статистика, призводить до стрімкого поширення COVID-19”, - заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу у Чернігові, де він перебуває з робочою поїздкою, передає пресслужба МОЗ. 

 “У нас не існує іншого шляху, ніж дотримуватися правил нової реальності: маска, дистанція, чисті руки. Слід контролювати та стежити за цим, наприклад, через комунальні служби. Це не питання штрафів, це питання безпеки. Головне - контролювати дотримання правил в місцях масових скупчень”, - підкреслив Максим Степанов.

У Чернігові міністр також відвідав центральний ринок міста.

“70-80% продавців на центральному ринку Чернігова не носять масок, або, в кращому разі, носять її на підборідді. Я наголошую, що дотримання правил — це передусім зобов’язання перед самим собою, а не перед урядом, державою чи міністерством. Це ваше здоров’я, ваше життя, це здоров’я та життя ваших близьких”, — наголосив очільник МОЗ.

Після побаченого на ринку Максим Степанов зателефонував міністру економіки Ігорю Петрашку. Під час розмови очільник МОЗ наголосив на необхідності контролю з боку Держспоживслужби за  об’єктами масового скупчення людей.

 


Другие новости на "День"

Фото сюжета