ФРН вжила заходів для забезпечення збереження доказів у справі Навального

Процес "забезпечення схоронності доказів" у справі Навального запущений, в зв'язку з чим необхідно дотримуватися конфіденційності.

Про це повідомив представник уряду Німеччини, передає Deutsche Welle.

"Федеральний уряд Німеччини зробив "кроки для забезпечення схоронності доказів" у справі російського опозиціонера Олексія Навального, у якого підозрюють отруєння, однак цей процес "поки не завершений", - заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

За його словами, в зв'язку з цим поки по ряду аспектів необхідно дотримуватися "практики конфіденційності".

Зайберт додав, що, на його думку, у Москви має вистачити даних для запуску повноцінних слідчих дій: "Росія має все необхідне, щоб провести розслідування".

Також повідомляється, що Москва, планує подати клопотання про можливість направити в Берлін російських слідчих для присутності при проведенні німецькою стороною слідчих дій з опозиціонером.

Зайберт зазначив, що поки подібного запиту не надходило. У свою чергу глава мережі регіональних штабів Навального Леонід Волков в бесіді з німецьким виданням Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung висловив думку, що подібне прохання "абсолютно неприйнятне", а позиція Москви з даного питання є "чистою пропагандою".


Другие новости на "День"

Фото сюжета