Сліди "Новачка" знайшли в організмі та на речах Навального, - німецькі ЗМІ

Сліди бойової речовини "Новачок" знайшли не тільки в організмі отруєного Олексія Навального (російський опозиціонер), а й на його речах, зокрема, у пляшці з водою.

Однак немає підтверджень тому, що отрута потрапила до організма Навального саме з цією водою, пише німецьке видання Spiegel з посиланням на джерела.

Видання пише, що канцлер Німеччини Ангела Меркель після того, як підтвердилося отруєння Навального, зібрала лише шість міністрів, щоб не притягувати велику увагу скликанням повного кабінету безпеки. На зустрічі представник Мюнхенського інституту фармакології та токсикології Бундесверу заявив, що знайдена отрута відноситься до групи нервнопаралитических агентів "Новічок".

"Сліди були виявлені не тільки в зразках крові, сечі і шкіри Навального, але і на пляшці, яку він брав з собою в поїздку... Імовірно, Навальний випив із пляшки, коли вже був отруєний, і залишив на ній сліди отрути", - пише Spiegel.

Нагадаємо, у середу, 2 вересня, німецький уряд заявив, що Навального отруїли  речовиною з групи "Новічок". Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Олексія Навального "хотіли змусити мовчати".

МЗС Литви звинуватило російську владу в отруєнні опозиціонера Олексія Навального. МЗС України назвало отруєння російського опозиціонера Олексія Навального "нелюдською розправою Кремля" над політиком.

У Бундестазі закликали відмовитися від завершення будівництва "Північного потоку-2" через отруєння Навального. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн назвала отруєння Навального підлим і боягузливим вчинком.


Другие новости на "День"

Фото сюжета