Фермери матимуть ще більший доступ до державної підтримки, - Петрашко

Кабінет міністрів України на засідання 2 вересня 2020 р. схвалив законопроєкт, спрямований на стимулювання діяльності фермерських господарств.

Впевнені, що розширення доступу до держпідтримки для фермерів та окрема підтримка саме молодих фермерів матиме вагомий ефект на розвиток аграрного підприємництва, на розбудову сільських територій та покращення життя українців в цілому», - прокоментував міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.


Так, документом передбачається: унормувати склад земельних ділянок фермерських господарств, в користуванні яких знаходяться земельні ділянки, передані їм на підставі державних актів на право постійного користування, що дозволить фермерським господарствам, які обробляють такі земельні ділянки, мати доступ до державної підтримки; розширити коло отримувачів державної підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, зокрема, закріпивши статус сімейних фермерських, як отримувачів такої підтримки; запровадити державну підтримку фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років (включно), що надасть можливість сільській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи та сприяти зупиненню міграції молоді із сільських територій. «Розвиток фермерства залишається в пріоритеті уряду.

Агравері (agravery.com) fulldate, 03.09.2020 11:08

Фото сюжета