Арештували за борги: Власник магазину у Миколаєві 10 років не платив за тепло

Наразі загальна заборгованість підприємця перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» згідно зведеного виконавчого провадження складає 51,6 тис. грн.

Наразі загальна заборгованість підприємця перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» згідно зведеного виконавчого провадження складає 51,6 тис. грн. Зважаючи на те, що боржником з 2010 року не здійснювалися оплати згідно договору про надання послуг теплопостачання, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернулося до суду із відповідними заявами та отримало судові накази щодо стягнення суми боргу.

БлинКом (blin.mk.ua) fulldate, 02.09.2020 14:10

Наразі загальна заборгованість підприємця перед ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» згідно зведеного виконавчого провадження складає 51,6 тис. грн. "31 серпня експертами по взаємодії з ДВС відділу по роботі із заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» спільно з працівниками Заводського відділу державної виконавчої служби було проведено опис та арешт нерухомого майна фізичної особи - підприємця (магазин), що своєчасно не сплачувала за спожиті послуги теплопостачання" - повідомляє ОКП "Миколаївоблтеплоенерго".


загрузка...

Фото сюжета